Українська – НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ –

НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ:

  • Ми можемо здійснювати виклики додому або в готель, щодня з квітня по жовтень, включаючи вихідні, з 9:00 до 22:00 (і в основному за тим же розкладом в інші місяці…) для всіх видів надзвичайних ситуацій, травм, загальних медичних проблем, інфекцій та дитячих хвороб.

  • Ми приймаємо пацієнтів у нашому Медичному центрі: MEDIFUTUR, Calle Costa de Carbonell, 59 – Льорет-де-Мар, Коста-Брава, Жирона, ІСПАНІЯ, для будь-яких медичних питань.

  • Ви можете прийти до нашого Медичного центру або ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ нам за номером:

0034 66 01 01 680

  • Лікар поговорить з вами безпосередньо по телефону, коли ви зателефонуєте, і говорить на АНГЛІЙСЬКІЙ, ФРАНЦУЗЬКІЙ, ІСПАНСЬКІЙ, ІТАЛІЙСЬКІЙ, КАТАЛОНСЬКІЙ і трохи на НІМЕЦЬКІЙ. У нас є перекладачі (по телефону) для РОСІЙСЬКОЇ.

  • Ми обслуговуємо Райони ЛЬОРЕТ ДЕ МАР, БЛАНЕС до ПАЛАФОЛС, МАЛЬГРАТ ДЕ МАР і САНТА СУСАННА. В деяких випадках ми можемо також обслуговувати Тосса де Мар і Плайя д’Аро, але тільки якщо у нас є час і це не надто терміново, інакше пацієнт може прийти до нашого Медичного центру.

  • Якщо у вас є запитання, будь ласка, телефонуйте.

  • Пам’ятайте, що ми завжди надаємо РАХУНОК, який дозволяє вам вимагати повернення грошей пацієнту, коли вони повернуться до своєї країни, через свою страхову компанію: Туристичне страхування, Національна система охорони здоров’я (ЄС), будь-яке інше приватне страхування, кредитна карта, якщо золота або преміальна (Europ Assistance) і так далі…

  • У нас також є деякі Угоди з деякими СТРАХОВИМИ КОМПАНІЯМИ, тому пацієнт не повинен платити. Якщо у вас є запитання, будь ласка, телефонуйте заздалегідь…

  • У нас є всі медичні навички, такі як екстрена медицина, загальна практика, точні діагнози та мережа спеціалістів, а також приватні або державні лікарні, якщо це необхідно.

ЗАГАЛЬНА ПРАКТИКА – СІМЕЙНА МЕДИЦИНА:

З великим досвідом у багатьох НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ у багатьох країнах ми завжди будемо намагатися знайти найкраще рішення, щоб вилікувати вас якомога швидше, з меншими побічними ефектами, і ми докладемо максимум зусиль, щоб тримати вас у найкращих умовах, щоб продовжити ваш відпочинок…

З докторським ступенем (PhD) з Франції у нас є навички для постановки складних діагнозів. Ми звикли до лікування широкого спектру медичних проблем, включаючи дитяче здоров’я, інфекційні захворювання, абдомінальні скарги, респіраторні захворювання, травматичні ушкодження, серцево-судинні проблеми, дерматологію, стрес та депресію тощо.

У нас є мережа контактів, таких як спеціалісти, клініки та лікарні, щоб допомогти у випадку особливо складних патологій та необхідності госпіталізації.

СПОРТИВНА МЕДИЦИНА:

Спортивна медицина охоплює ФІЗИЧНУ ПІДГОТОВКУ до змагань, включаючи ДІЄТУ, обмеження, які ми повинні встановити для ТРЕНУВАННЯ, і як досягти ЦІЛЕЙ ВИСТУПІВ, включаючи медичний контроль виконуваних вправ, залежно від виду спорту.

Спортивна медицина відповідає за визначення ФІТНЕСУ спортсменів для їх улюбленого виду спорту (видача СЕРТИФІКАТІВ ФІТНЕСУ)

Спортивна медицина включає ЛІКУВАННЯ у випадку фізичних проблем через надмірне зусилля (як у спортсмена, так і при інших видах зусиль у звичайному житті…), екстрене лікування, хронічні проблеми суглобів, кістки, сухожилля, зв’язки, і в більш широкому сенсі остео-артикулярні проблеми для не спортсменів

Ми можемо консультувати та допомагати у РЕАБІЛІТАЦІЇ пацієнтів після травми або після хірургічного втручання. У більш широкому сенсі ми можемо також допомогти похилій людині керувати своєю ергономікою рухів, щоб зберегти достатню автономію і не потрапити в порочне коло обездвиження, яке призводить до інших ускладнень, з яких стає майже неможливо вибратися.

МЕЗОТЕРАПІЯ

Мезотерапія – це техніка з комплексними теоретичними основами, пов’язаними з нервовими ембріологічними територіями (метамери). Терапія використовує дуже короткі голки, приблизно 4 або 6 мм. У більшості випадків вводяться алопатичні ліки, які використовуються в загальній медицині, та визнані речовини.

Перевага цієї техніки, яку спеціалісти вдосконалюють протягом практики, полягає в тому, що ліки вводяться безпосередньо в центр проблеми, в деякі місця, які створюють кола болю та запалення. Але ми використовуємо значно меншу кількість і значно рідше, ніж доза звичайних методів лікування.

Ми вводимо таким чином дозу приблизно в 20 разів меншу, ніж при звичайному лікуванні, так що ризики побічних ефектів практично відсутні

Ліки обираються залежно від патології та кожного конкретного випадку, який оцінює практикуючий лікар, який у випадку суглобів, наприклад, використовує різні суміші, щоб зупинити порочне коло:

Запалення, яке викликає Біль, яке викликає Контрактури, що призводить до Неправильної Пози, що викликає додаткове Запалення, що збільшує Біль, що викликає Контрактури, і так далі без переривання циклу…

Тому ми досягаємо високої ефективності і полегшення з дуже малою дозою і мінімальним ризиком.

Вона корисна при більшості проблем суглобів:

Всі види артриту, артрозу, альгодистрофій

 

– і багато запалень поза суглобами, таких як тендиніт, м’язові болі, жорсткість шиї… і так далі

…без побічних ефектів…

Вся інформація:

Доктор Крістоф Еммануель Роттлер

Тел: (0034) 66 01 01 680